Seo Analiz Nasıl Yapılır?


Seo Analiz Nasıl Yapılır?

SEO Analizi Nasıl Yapılır?

SEO Analizi çok farklı sitelerden yapabilirsiniz. Öncelikle en hızlı ve doğru sonuçları veren SEO Araçlarını sizler için derledim. En başarılı bulduğum 4 tane SEO Analiz araçlarını aşağıda tanıttım.


Google Page Speed oldukça başarılı bir SEO Analiz aracı ve sizlere hatalarınızı nasıl düzeltmeniz gerektiğini açıklayan ve hatta bazı değiştirmeniz  gereken dosyaları da sizlere otomatik olarak sunuyor. Böylelikle Google Page Speed’in istediği şekilde dosyalarda düzenleme yaparsanız oldukça hızlı bir web sitesine sahip olacaksınızdır. Düşük hızlarla başladığım sitelerde genelde Google Page Speed’in yönlendirdiği gibi düzenlemeler yaptığım sitelerin hızları %95 üzerine bile çıkmaktadır.


Google Page Speed’e alternatif olarak ekledim. Aslında genelde Google Page Speed kullandığım için Gmetrix aracını pek kullanıyorum yine bilmenizi istediğim başarılı bir araç olduğu için eklemek istedim.


Forum iyinet’in en sevdiğim özelliği ücretsiz olarak sıra bulucu aracı bulunmaktadır. Çoğu web sitelerde araçlarda sınır vardır. Bir iki taramadan sonra tekrar tanıtma şansı vermiyor beklemenizi istiyor. Forum iyinet’te analiz araçları oldukça başarılıdır.


R10 sitesinden en başarılı bulduğum seo analiz aracı çok kapsamlı bir rapor vermektedir. PDF halinde kayıt edip uzun bir incele sonucu siteniz hakkında genel olarak bilmeniz gereken tüm bilgiler mevcuttur.

Sizlerde SEO hakkında bilgi ve tekniklerini öğrenmek istiyorsanız sitemizde SEO ile ilgili ayrıntılar bulabilirsiniz. Bilgilendirici yazılarımızın devam etmesini istiyorsanız sitemizdeki reklamlara tıklamanızını rica ediyoruz.Etiketler:  seo analiz aracı, seo analiz araçları,nasıl yapılır
seo

0 yorum