Backlink Araçları


Backlink Araçları, daha önceki Backlink konumuzda backlink konusuna giriş yapmış, kısaca tanımlamıştık. İlk defa bu konuyu açtıysanız öncelikle backlink konumuzu okumanızı öneririz. Bu yazımızda ise aldığımız backlinkleri denetleyebileceğimiz araçları tanıtacağım. Çünkü backlink çalışmaları plansız bir şekilde yapıldığı zaman ve bu backlinkleri yönetmediğiniz zaman fayda yerine zararlı bir seo çalışmasına dönüşmüş olacaktır. Backlink konusu gerçekten önem vermeniz gereken, doğru yapıldığı takdirde büyük faydasını göreceğiniz SEO adımlarından biridir.

Backlink Araçları

Backlink Araçları Nelerdir?

Backlink araçları, birçok araç mevcuttur. Bunlarda ençok rağbet görülen siteleri anlatacağım. İlk aracımız Majestic doğru sonuçlar veren güvenilir bir araçtır. Yalnız backlinklerinizi değil, tüm sitenizin değerlerini sunar. İkinci backlink aracımız Rank Signals backlinklerinizi yönetbileceğiniz ücretsiz bir araçtır. Üçüncü backlink aracımız Linkody bu araçta yine ücretsizdir. Herhangi bir limit yoktur. Sınırsız olarak sorgu yapabilirsiniz. Aslında içlerinde en çok talep gören araç AHREFS dir. Kullanımı son derece kolay ve diğer sitelerden daha kaliteli araçlar sunmaktadır. 

Tabi diğer araçlar ücretsizken AHREFS ücretlidir. Başlangıçta kredi kartı bilgilerinizi alarak sizlere 1 ay ücretsiz sürüm vermektedir. Sonraki aylarda kredi kartınızı silmezseniz otomatik aylık ücreti çekmektedir. İçlerinden size önereceğim ücretli olmasına rağmen çok iyi sonuçlar veren AHREFS dir. Bir sonraki yazımızda Backlink Kurgusunu anlatacağız. Takipde Kalınız. Aklınıza takılan sorularınızı konu altında bulunan “Yorum Yaz” kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. En kısa sürede SEO uzmanlarımız dönüş yapacaktır.

Etiketler:  backlink,araçları,ahrefs,aracımız,seo

seo

0 yorum