Bloglardan Backlink


Bloglardan Backlink, paravan blog olarak seo uzmanları tarafından tabir edilen bloglar. Ücretsiz olarak en kaliteli olarak backlink alabileceğimiz sitelerdir. Kendimize ücretsiz bloglardan bir blog ağı oluşturabiliriz. Eğer kendi blog ağımızı kuracak vaktimiz yok ise, kaliteli paravan bloglardan da tanıtım yazısı suretiyle backlink alabiliriz. Tanıtım yazısı dışında bu bloglara yorum atarakda backlink kazanabilirsiniz. Buradaki kriter saçma yorumlar yazarak değilde, direk yorum yazacağınız konu ile ilgili yorumlar yazarak sitenizin linkini ekleyebilirsiniz. Özellikle sitemizle aynı sektördeki sitelere yorum bırakmak daha fayda sağlayacaktır.

Bloglardan Backlink Nasıl Alınır?

Yaptığınız yorum gerçekten işe yaramalı ve konu ile ilgili olmalıdır. Doğal bir görünüm vermemiz gerekir. Kendi blog ağımızı kurmak ise en iyi yöntemdir. Fakat bir zahmetlidir. Çünkü 3 tane paravan blog kurduğunuzu farz edelim. Bunlara günlük 3’er tane makale girmeniz gerekir. Günlük extra 9 adet makale eder. Bu işlemi en az 3 ay uygulamak gerekir. Üç ayın sonunda sitemizi link çıkışı yapmamız sitemizi üst sıralara taşıyan bir şifre olacaktır. Etkisini gerçekten gösterecektir. Başlıca ücretsiz paravan blog kurabileceğiniz siteler, wordpress, blogger, tumblr, linkend, medium gibi blogları kullanarak ücretsiz bloglar oluşturup, kendi blog ağınızı kurabilirsiniz.

Bloglardan Backlink
Bloglardan Backlink

Yorum backlink almaya örnek olarak aşağıdaki vereceğim sitelere girip, konuyla alakalı yorumlar yazıp,backlink kazabilirsiniz.

Etiketler: backlink,blog,bloglardan,yorum,olarak

seo

0 yorum