Firma Rehberi Tanıtımı


Firma Rehberi Tanıtımı, konumuzla sizlere yine backlink kaynaklarından bahsedeceğiz. Dizin gibi çalışma sistemine sahip olan firma rehberleri daha dar bir kapsamı vardır. Kaliteli firma rehberleriden alındığı zaman etkili bir backlink kaynağı olacaktır. Fakat son zamanlarda etkisi git gide azalmıştır. Rastgele değil, planlı bir şekilde yapıldığı takdirde forum tanıtımı gibi iyi sonuçlar verecektir. Her konumuzda dediğimiz gibi aşırı kullanımı önermiyoruz. Doğal bir görüntü çizmeniz gerekir.

Firma Rehberi Tanıtımı Nasıl Yapılır?

Rakiplerinizin backlink aldığı firma rehberlerinden backlink almaya çalışın. Aynı coğrafi bölgelerde aktif olan firma rehberlerinden backlink almaya çalışın. Google’da aratarak bir çok firma rehberine erişebilirsiniz. Örnek olması açısından sizlere, bulurum.com ‘u örnek göstereceğim. 

Firma Rehberi Tanıtımı


Siteye giriş yapıyoruz. Ardından sitemizin iletişim bilgilerini ve website url’sini ekliyoruz. Böylelikle firma rehberinden backlink almış oluyoruz. Hem backlink açısından iyi bir kaynaktır hemde daha çok ziyaretçiye erişmenize fayda sağlamaktadır.

Etiketler: firma,backlink,tanıtımı,rehberi,almaya

seo

0 yorum