Kaliteli Backlink


Kaliteli Backlink, backlink alırken kaliteli siteleri belirlemek belkide en zor aşamadır. Bir siteden backlink alırken acaba sitemize uygunmudur diye düşünmek ve karar vermek gerçekten dikkat gerektiren bir konudur. Sizin siteniz dekorasyon sitesi ise alacağınz backlinkler dekorasyon siteleri olmalıdır.   

Kaliteli Backlink Nasıl Olur?

Kaliteli derken neleri kriter olarak almalısınız. Aynı sektörden yıllanmış sitelerden, mümkünse ilk sayfada olan sitelerden, sadık bir ziyaretçisi bulunan sitelerden, hep link çıkışı yapmayan sitelerden, özgün ve kaliteli içerik üreten sitelerden backlink almalısınız. Bunların biri veya birkaçı eksikse o sitlerden uzak durunuz.

Kaliteli Backlink


Eğer sektörünüz haber sektörü ise news kayıtlı sitelerden ve mümkünse çok fazla reklamla boğmayan sitelerden yukarıdaki belirttiklerimize dikkat ederek backlink almalısınız. En kaliteli backlink kaynakları her zaman sosyal ağlardır. Bundan dolayı sosyal ağları etkin bir şekilde kullanmalısınız. “Domain Otoritesi” yüksek sitelerden link almaya özen gösteriniz. Dizin sitelerine sitemizi ekleyerekde backlink kazanabiliriz. SEO ile ilgili daha fazla konu isterseniz sitemizi incelemenizi öneririz. Bol trafikli günler dileriz.

Etiketler: backlink,sitelerden,kaliteli,almalısınız,alırken

seo

0 yorum